Жертва звинувачує екс-регіонала: У Хмельницькій області кандидата у нардепи вдарили ножем у груди

12

У Хмельницькій області напали на кандидата у народні депутати Назарія Чепка. Чоловіка ножем поранили в груди. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Чоловік зазначив, що на нього вчинили замах та намагалися вбити. При цьому він написав, що підозрює у вчиненому свого опонента – колишнього регіонала та кандидата у нардепи Олександра Герегу. «Сьогодні я сказав правду про Герегу і дивом залишився живий. Завтра на моєму місці може бути кожен з вас. І пощастити може менше, ніж мені. Ми просто зобов’язані зупинити цього бандита – Герегу», – написав Назарій Чепко.

За даними громадської мережі «Опора», Чепко не бачив обличчя нападника. Той своєю чергою напав на чоловіка та намагався встромити ножа у серце, але кандидат у нардепи зміг відбити удар. Чоловік також пояснив, що не писав заяву, бо свідків не було. В «Опорі» також повідомили, що Чепко відмовився від проходження судово-медичної експертизи.

У штабі Олександра Гереги заявили, що всі звинувачення Чепка – безпідставні, повідомляє «112 Україна». Варто зазначити, що Олександр Герега та Назарій Чепко стали кандидатами у народні депутати від округу № 192.