“Згідно мінських домовленостей”, – терористи “ЛНР” перетнули лінію розмежування і “заявили свої права” (відео)

15

Представники терористів із “ЛНР”, які одночасно представляють бойовиків на переговорах у Мінську, перетнули лінію розмежування і заявили знімальній групі “5 каналу”, що самопроголошена окупаційна влада – нібито згідно з мінськими угодами – повинна контролювати не тільки Станично-Луганський район, а й територію Щастя, передають Патріоти України.

На відео можна побачити, як пособники терористів Владислав Дейнего і Ольга Копцева у хамській манері (“ти язичок то прикуси!”, “А ти хто такий?”) намагаються переконати главу адміністрації Станично-Луганського району Юрія Золкіна, що не зобов’язані триматися території, окресленої лінією розмежування. “Згідно з мінськими домовленостями Станиця і Щастя наші”, – сказав Дейнего, але притих після нагадування, що лінія розмежування за угодами проходить посередині річки Сіверський Донець.

Крім того, Ольга Копцева заявила журналістам, присутнім під час розмови, що бойовики використають у переговорах у Мінську “той фрагмент відео, який ви викладете в український паблік”. “Якщо зараз вийде відео на українських сайтах, де ви сфабрикуєте яку-небудь провоциклонну (ймовірно, малося на увазі “провокаційну”. – ред.) заяву, то ваше відео буде представлено в Мінську на переговорах”, – погрожувала російською вона.

Пояснити, що саме вона має на увазі, жінка не змогла. Пізніше вона почала вимагати, щоб журналісти “розвернули камери на 180 градусів, швидко!” і штовхнула оператора.