Як стають “слугами народу”: Членом наглядової ради “ПриватБанку” призначено подругу зірки “Кварталу 95”

10

Одним із членів наглядової ради “ПриватБанку” є подруга актриси студії “Квартал 95” Олени Кравець, колишній юрист “Укрексімбанку” Юлія Мецгер. Вона увійшла до наглядової ради за квотою президента України Володимира Зеленського, повідомляють Патріоти України з посиланням на “НВ Бізнес”.

Журналісти знайшли спільні фотографії Кравець і Мецгер у мережі. Так, новачок наглядової ради “ПриватБанку” у 2017 році була відзначена на особистому фото зірки “Кварталу” в її Instagram-акаунті.

Водночас у самій Мецгер немає жодного поста на її сторінці в Instagram.

У матеріалі сказано, що Кравець і Мецгер знайомі як мінімум чотири роки. Інша їхня спільна фотографія була завантажена у 2018 році в акаунт Facebook генерального директора Red Bull Україна Тетяни Лукінюк.

На Facebook-сторінці Лукінюк також є три спільних фото з Оленою Кравець і Юлією Мецгер, зроблених у 2015-2016 роках.

Вони разом із членами сімей та іншими людьми відзначені на фотографіях на концерті Pianoboy, в кафе та в аеропорту Київ (Жуляни) перед відльотом у Дубай.

Нагадаємо, 5 липня Кабмін за квотою президента призначив членами наглядових рад націоналізованого “Приватбанку” та “Ощадбанку” колишніх співробітників Укрексімбанку Юлію Мецгер і Юрія Храмова.

Мецгер була юристом Укрексімбанку, а Юрій Храмов раніше працював у цьому банку заступником голови правління.