Як позбутися від бородавок?

116

Причиною виникнення наростів на шкірі є вірус папіломи. Відомо більше ста різновидів мікроорганізму. У стародавні часи відьом зображали з великими бородавками на носі. А народний поголос пов’язувала появу бородавок з жабами і жабами, пише medikforum.

Сучасні дослідження показали, що поява наростів ніяк не пов’язане з земноводними і тим більше не має відношення до магії. МедікФорум з’ясував, що робити, щоб позбутися від бородавок.

Як передаються бородавки?
Заразитися папилломой можна при прямому контакті з носієм вірусу. При цьому, захворювання може і не розвинутися. Багато що залежить від стану здоров’я і активності імунітету людини. При вірусному ураженні окремі ділянки шкіри мутують і клітини починають рости швидше. Зараза може проникнути крізь дрібні тріщини або порізи на шкірі.
Ризик зараження збільшується, якщо імунна система пригнічена хворобою або прийомом ліків. Бородавки вважаються нешкідливими для здоров’я і, в більшості випадків, проходять самі через пару років. Але люди намагаються позбутися від бородавок, так як вони викликають почуття ніяковості і незручності.
Офіційна медицина пропонує хірургічні способи видалення наростів. Бородавки випалюють електричними струмом, лазером і виморожують за допомогою кріотерапії. У деяких випадках лікування призводить до появи побічних ефектів, супроводжується роздратуванням, болем, висипом на шкірі, слабкістю.
Природні методи лікування можуть бути ефективні для більшості людей. Домашні методики коштують не так дорого і не призводять до порушення здоров’я. В сімейної терапії для зведення бородавок застосовують ефірну олію.

обстежує шкіру

Масло орегано діє як натуральний антибіотик. Продукт володіє антибактеріальними, протизапальними і противірусними властивостями. Масло послаблює біль, знезаражує шкіру і знищує колонії грибків. Масло дуже активно спалює бородавки, але при цьому здатне викликати тимчасове подразнення шкіри.
Для приготування лікувального складу чотири краплі ефіру змішуються з двома ложечками оливкового масла. Суміш наноситься на бородавку п’ять разів на день.
Лимонника масло попереджає поява бородавок і добре лікує герпес першого типу. Вважається, що догляд за шкірою з використанням олії лимонника захищає від розвитку інфекцій. Масло лимонника, при правильному використанні, не викликає роздратування шкіри.
Чайного дерева масло має антисептичні, антибактеріальними та противірусними властивостями. Продукт зупиняє розвиток бактеріальної інфекції і протидіє грибкового ураження. Масло послаблює запалення, знімає роздратування і висушує нарости на шкірі.
Активна речовина треба використовувати акуратно і точково, інакше можна викликати роздратування шкірного покриву. Область навколо наросту добре очищається і на бородавку наноситься крапля масла. На оброблену ділянку накладається пов’язка і витримується вісім годин.
Масло чебрецю здатне зводити бородавки будь-якого типу. Препарат ефективний для боротьби з різними видами інфекції. Активна речовина треба обов’язково розбавити інертним носієм. За базу підходить кокосове і оливкове мало.
Дві краплі олії наносяться на бородавку один раз в день. Через кілька днів наріст почне покриватися мертвої шкірою. Загиблі клітини можна акуратно очистити пемзою під час прийому душу.

обстежує шкіру

У старовинного китайського медицині бородавки обкурюють димом з листя особливої ​​породи тополі. Для точкового впливу застосовують спеціальні димові трубки. Яким би дивним не здавався цей спосіб, але він дає позитивні результати. З народною медициною завжди важко сперечатися. Сотні років лікарі застосовували тисячі різних способів і в підсумку залишалися найкорисніші.
Антиоксиданти зміцнюють імунітет, стимулюють регенерацію шкіри і зміцнюють здоров’я. Але ефективним може бути не тільки споживання корисних продуктів, але і точковий вплив активних речовин на шкіру.
Деякі види інфекції можна усунути за допомогою вітаміну С. Аптечна таблетка кришиться в порошок і змішується з водою до стану пасти. Мазь накладається на бородавку і місце лікування закривається пов’язкою. Вважається, що активні кислоти знищують вірус папіломи.

Домашні методи боротьби з бородавками

Серед домашніх способів зведення бородавок зустрічаються і досить оригінальні. У деяких випадках позбутися від наростів допомагає клейка стрічка. Треба сказати, що цей спосіб був неодноразово перевірений і дав добрі результати. Глуха пов’язка блокує доставку кисню і зупиняє зростання бородавки.

яблучний оцет від бородавок

Для проведення процедури треба відрізати шматок клейкої стрічки трохи більше розміру бородавки. Стрічка наклеюється на бородавку і витримується шість днів. Після видалення стрічки місце ураження замочується у воді. Потім наріст м’яко очищається пемзою або дрібним наждачним шкіркою. Процедура проводиться щодня до повного зникнення бородавки. Час лікування не більше двох місяців.
Яблучний оцет має високу кислотність і допомагає знищити наріст. зовні

Джерело