Як легко і швидко наточити ножі будь-якої м’ясорубки в домашніх умовах. Цей спосіб доступний абсолютно всім господарям

42

Даний спосіб заточування ножів м’ясорубки доступний абсолютно всім господарям. Для його реалізації не буде потрібно ні спеціальних засобів, ні спеціальних інструментів. До заточування лез можна буде взятись майже відразу. Підійде даний спосіб як для механічний м’ясорубок, так і для електричних. Джерело

Що нам знадобиться?

Перш за все, потрібно зрозуміти, що саме потрібно для заточки. Насправді нічого суперспеціального. По-перше, трохи води з-під крана. По-друге, брусок для точки звичайних ножів або ж саморобний точильний камінь з шматка дерева і листа наждачного паперу. Ось так все просто!

Точимо ножі самі

Нічого складного в цьому немає.

Крок перший – розбираємо м’ясорубку і викручуємо з неї ножі разом з фіксуючим кільцем. Розкладаємо всі деталі акуратно, щоб нічого не втратити.

Розбираємо апарат.

Якщо подивитися на ножі, які експлуатувалися тривалий час, на них можна буде легко побачити забoї, відколи, сліди старіння. Круглий ніж-сітка також стрaждає. У нього починаються проблеми поруч граней отворів. При тривалій експлуатації у ножів також можуть з’явитися хвилясті дефекти.

Змочуємо точильний камінь.

Крок другий – беремо точильний камінь (він повинен бути плоским) і губку (є на кожній кухні), в яку набираємо воду. Тепер змочуємо камінь. Після цього беремо один з ножів, кладемо його на точильний брусок і починаємо робити зворотно-поступальні рухи. Натиск повинен бути невеликим. Тривалість дій залежить від ступеня зносу. У найгіршому разі точити доведеться 2-3 хвилини. Точно також чинимо і з круглим ножем.

Починаємо точити.

Крок третій – промиваємо всі ножі після заточування під струменем води. Робиться це для того, щоб змити залишки дрібних частин металу.

Результат задовільний.
І ще

Можна зробити камінь самому.

Якщо в будинку немає точильного каменю, його можна зробити з дерев’яного бруска і наждачного паперу. Найчастіше її навіть не обов’язково кріпити, так як вона сама по собі відмінно тримається. Але для впевненості можна пустити в справу, наприклад, степлер.