Він наступний! У Зеленського розповіли, що чекає на Луценка!

18

Володимир Зеленський на наступному тижні внесе до парламенту подання про звільнення Юрія Луценка. Про це заявив представник президента у парламенті Руслан Стефанчук.

За його словами, наступного тижня Зеленський направить в Раду вже чотири подання на звільнення посадових осіб, серед яких виявиться Луценко.
“Що стосується генпрокурора, там юридична конструкція складніша. Але ми знайшли можливість юридичного обґрунтування. Я глибоко переконаний, що на наступному тижні президент України знову направить до Верховної Ради, але вже не три подання, а чотири. Чотири подання на звільнення, зокрема, подання на звільнення генерального прокурора Юрія Луценка “, – сказав представник президента в парламенті.

За його словами, крім подання на звільнення глави ГПУ будуть повторно внесено подання на звільнення посадових осіб, які були не підтримані.

“У яких нам відмовили”, – зазначив Стефанчук.

Йдеться про главу СБУ Василя Грицака, міністра закордонних справ Павла Клімкіна та голову Міноборони Степана Полторака. Їхню відставку Рада провалила вчора, 6 червня.

Джерело