В Росії почалася “кольорова революція”, – опозиційний політик

28

Останні протести в Росії можна назвати початком “кольорової революції” в країні. “Події останніх тижнів ділять ситуацію в Росії на “до” і “після”. Я думаю, що це початок того самого, чого наша влада так смертельно боїться: того, що вони називають кольоровою революцією”. Таку думку в блозі висловив російський політик, президент Загальноросійського громадського руху “Союз Правих Сил” Леонід Гозман, передають Патріоти України.

У цьому контексті він провів паралель з українською Революцією Гідності і пояснив, у чому полягає особливість так званої кольорової революції. “Це не боротьба лівих із правими, соціалістів із лібералами і так далі. У вас на Майдані були всі. Були ліберали, були крайні націоналісти, були антисеміти, були євреї. Те, що наше начальство називає кольоровою революцією – це протест активної частини суспільства проти влади з моральних міркувань”, – сказав опозиціонер.

Він зауважив: така революція не гарантує “рай на землі”. “Але думаю, що ситуація дійсно перейшла в іншу якість. Ця революція, звісно, не одномоментна. Вона може тривати дуже довго. Але я вважаю, що наша система приречена”, – підсумував Гозман.