Українці повинні знати правду: Так ось хто стоїть за Вакарчуком! Журналісти показали відео викриття

4686

За музикантом Святославом Вакарчуком варто олігарх Петро Порошенко і його партнер Віктор Пінчук.

Порошенко і Пінчук сподіваються, що народ поведеться і вони за допомогою Вакарчука знову пролізуть у владу повідомляє 

Чи не складно проаналізувати, що з 2005 року Вакарчук завжди виконував накази Порошенко, а сам олігарх неодноразово щедро платив музикантові за агітацію.

За партією «Голос» музиканта Святослава Вакарчука стоїть Петро Порошенко і його корумповане оточення, серед якого також Віктор Пінчук. Відповідну думку в коментарі InfoResist висловив директор соціологічної служби «Український барометр», полтолог Віктор Небоженко.

«Ось, приблизно така конфігурація. Пінчук, Порошенко і Вакарчук. Буде називатися «Голос народу». Він дійсно співає же часто, нехай не голосно, але співає ж », – зазначив експерт.
За словами Небоженка, партія Вакарчука не зможе отримати достатню кількість голосів на парламентських виборах і перевершити партію новообраного президента Володимира Зеленського, так як останній більш цікавий виборцям і вже встиг виграти президентські перегони.

Також Порошенко підготував ще десятки нових політичних проектор на місцях. Серед них «25%», «Справа громад» та багато інших проектів.

Аналітики відзначають, що Порошенко, Ахметов і Пінчук виділили близько мільярда доларів. Їх мета будь-якими шляхами зачепиться за владу і Вакарчук їх головний козир.

Кожен голос відданий на парламентських виборах за Вакарчука це голос за кривавого Порошенко і його відморожене оточення.

Втім, люди це добре розуміють і перший виступ Вакарчука перед народом з тріском провалилося: