Тепep буде зraдувaти ЦЕ як cтpaшнuй сoн! Зеленський оroлосuв ревoлюцiйнy реформу, кoшмaр закінчиться: «Вони собі заробили …»

186

Президент України Володимир Зеленський здивував українців нововведеннями по комуналці

Напередодні глава держави звернувся до співвітчизників з автомобіля, розповівши про свої плани щодо зниження тарифів. Блогер Михайло Шнайдер підтримав реформу нового гаранта на своїй сторінці в  Facebook . повідомляє politeka.net

Прес-служба президента опублікувала відеозвернення на YouTube. У ньому Володимир Зеленський пояснив, що для дешевих комунальних послуг України необхідно тільки хороші «уряд і бажання». За словами президента, його команда вже почала переговори про зниження тарифів з МВФ і Світовим банком. Місцеві фінансисти зацікавилися, як саме це буде зроблено, побоюючись дірок в бюджеті. Однак в Офісі шукають шляхи вирішення проблеми і вже зробили перший крок, знизивши тарифи на 12%.

Крім того, Володимир Зеленський анонсував важливе нововведення для пенсіонерів. Він повідомив про розробку проекту, який зробить комунальні послуги доступними для людей похилого віку. Так в найближчому майбутньому, якщо все вийде, пенсіонери зможуть зовсім не платити за них.

«Є ідея, зараз дуже складно про неї говорити, але ідея дуже креативна. Зараз наші хлопці шукають економічну модель, як людям, яким за 70 років, коли вже людина не може фізично працювати, і вона вже досить працювала на країну по 40-50 років, як той чоловік не платити комуналку. Я дуже хочу, саме ті люди, які малозабезпечені. Я думаю, що у нас вийде, я дуже хочу », – зазначив Володимир Зеленський.

Михайла Шнайдера обрадувала ідея про безкоштовну комуналці для пенсіонерів. Він поділився своїми думками з передплатниками: «Вчора Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над тим, щоб скасувати комунальні тарифи малозабезпеченим пенсіонерам старше 70 років. Як ви ставитеся до такої ініціативи, Друзі? Особисто я, двома руками ЗА ».

Багато користувачів соцмережі вирішили, що зняти таку важку ношу з пенсіонерів буде хорошим рішенням. У всякому разі, до тих пір, поки уряд не забезпечить їм високі пенсії. Українці поскаржилися, що зараз життя людей похилого віку нагадує кошмар:

«Справедлива пенсія і заробітна плата і всі будуть задоволені»; «А як дожити до 70-ти з новими пенсійними і медичними реформами? Як вижити і дожити? »; «Я вважаю, правильно. Чи не можете дати норм. пенсії, скасуйте комуналку. Тим більше, у нас до 70-ти доживають не всі »; «Ціни немає, Президент, видно, думає правильно»; “Я за. Дай Бог, щоб так було, у мене троє (батьки і тітка) старичків під 80, з мізерними пенсіями. Ви не уявляєте, як це важко! »; «Я за, вони собі заробили. Те, що вони створили, побудували, ми не змогли зберегти »; «Повинні бути норми для безкоштовного користування газом, світлом. Але не так, як зараз! Літній ходить по дому в пальто і лягає в ньому спати, так як при встановлених нормах температура: 12- 14%. Сподіваюся, що не буде більше такої бандитської влади, яка так по-кощунскі знущалася над людьми! ».