«Так, такого вони не очікували»! Президент України Володимир Зеленський вразив українців заявою!

258

Президент України Володимир Зеленський вразив українців заявою, яку зробив під час візиту до рідного міста Кривого Рогу

Українці активно обговорюють новину про те, що Володимир Зеленський вирішив перенести одне з українських міністерств до Кривого Рогу.

Так, в ході робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент відвідав і своє рідне місто – Кривий Ріг. Там Зеленський звернув увагу на серйозні проблеми міста з екологією. У зв’язку з ними президент запропонував перенести Міністерство екології та природних ресурсів України в Кривий Ріг і змусити чиновників працювати в цьому місті до тих пір, поки там не будуть вирішені ці проблеми.

Більшість користувачів мережі підтримали ініціативу президента України, відзначаючи, що кращого рішення не можна було придумати. А також почали давати поради з приводу того, що ще необхідно зробити найближчим часом. Деякі користувачі мережі навіть зізналися, що жили в Кривому Розі та неодноразово бачили червоні калюжі, червоних виробів і ледь дихали міським повітрям:

«Це правильно! оригінально і буде дієво», «Молодець, а у звільненому приміщенні відновити інститут міського господарства, який тулиться на двох поверхах а був одним з провідних в країні», «Все правильно. Тільки на місці можна зрозуміти ситуацію. І нехай поїдуть в Запоріжжя, це поряд, і подихають димом заводів, яким дихаємо ми», «Я жила в Кривому Розі. Червоні калюжі і червоні горобці – це звична картина для міста. Якщо Міністр Екології подихає запам’ятався шанувальникам футболу “свіжим” повітрям, може що-небудь зміниться», «Правильно. Головних воєначальників на передову. З сім’ями. Пускаючи діти їх вчаться там в школах і вузах, лікуються в тих лікарнях. Автодор розселити вздовж убитих доріг. І взагалі заборонити виїзд з країни чиновникам та їхнім родинам. Усі вдома. І їздять нехай на вітчизняних машинах».

Джерело