Стpaшнa кaтacтрoфa!Пропускають тільки машини швuдкoї! Місто noвніcтю зaсeкрeтuлu. Що тaм вiдбyвaєтьcя?

54

До лісових пожеж додався і пожежа на військових складах

Ось уже два тижні в російському Сибіру палахкотять лісові пожежі. У п’яти регіонах введено надзвичайний стан. Вчора прийшло повідомлення про новий ПП в сибірському регіоні. В м Ачинськ Красноярського краю на військових складах почали вибухати боєприпаси. Про ситуацію в місті написало видання  hyser  з посиланням на місцеві джерела.

Зараз Ачинськ закритий. Туди ніколго не пускають окрім журналістів і машин швидкої допомоги. Жителі міста евакуйовані. Про масштаби катастрофи офіційні джерела не повідомляють. Однак, очевидці кажуть, що під час вибухів загинули кілька військових і цивільних. Снаряди вибухнули у них прямо в руках.

Представник МНС повідомив журналістам, що на складах зараз знаходиться понад 40 тисяч снарядів калібру 125 і 152 міліметрів. Рятувальники евакуюють не тільки жителів селища Кам’янка, де знаходяться склади, а й вивозять мешканців селища Ключі. До місця події попрямував губернатор Красноярського краю Олександр Ус.

Крім того, місцеві жителі стверджують, що «на повітря злетіло одне з будівель”. Рух на трасі Назарово – Ачинськ паралізовано. Неподалік від Ачинська перебуває дитячий оздоровчий табір «Сокіл». Дітей з нього теж готують до евакуації.

Місцеві ЗМІ зазначають, що до надзвичайної ситуації опинилася неготова і система оповіщення міста. Люди через динаміки чули тільки звук сирен, мовне оповіщення неможливо розібрати, чутні лише уривки фраз “.

Гасіння пожежі на військових складах в Сибіру продовжується.