Спливла правда про закордонну нерухомість Валерії Гонтаревої! Це відео пояснює все!

35

Журналісти показали як виглядає лондонська квартира Валерії Гонтаревої, яку керівниця Національного банку України скромно називає маленькою

54-річна Валерія Гонтарєва в жовтні минулого року переїхала до Великобританії. Разом з сином вона орендує двокімнатну квартиру і працює консультантом, пише “Страна”.

В одному з інтерв’ю вона заявтла, що їй приписують дорогущий будинок в Лондоні і уточнила, де живе: “Як же мені було смішно, коли абсолютно божевільний Валентин Наливайченко (екс-глава СБУ) розповідав по телебаченню в той день, коли ми знімали квартиру з моїм сином, що нібито Гонтарева купила в Лондоні будинок за 23 мільйони фунтів. Цих божевільних хтось ще показує, а я в цей момент підписую договір оренди маленької двокімнатної квартири”.

Журналісти знайшли будинок, в якому орендує свої апартаменти екс-чиновниця. Житло знаходиться в хмарочосі на березі Темзи за адресою: набережна Альберта, 23 (Albert Embankment). Це неподалік від будівлі парламенту, а також Вестмінстерського абатства. У 15 хвилинах ходьби від вежі Біг-Бен і колеса огляду.

Для достовірності інформації кур’єрська служба доставила для Гонтаревої посилку в цей будинок, а консьєрж набрав Валерію по телефону для того, щоб вона забрала бандероль.

Подібну двокімнатну квартиру знайшли на сайті по здачі апартаментів в оренду. Коштує вона 5308 фунтів стерлінгів, або близько 200 000 гривен в місяць. Ціна варіюється в залежності від наявності балкона, кількості вбиралень кімнат і площі.
Гонтарева працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки (London School of Economics (LSE). Консультує центробанки з питань монетарної і валютної політики.

Джерело