Співробітниця школи погодувала бідного учня і позбулася роботи

24

Працівниця шкільного кафетерію в США залишилася без роботи після того, як безкоштовно погодувала учня. У дитини не було восьми доларів на обід, але завдяки добрій жінці він не залишився голодним. Ось тільки керівництву компанії, що обслуговує їдальню, імпровізація не сподобалася.

Сцену біля каси помітили не тільки інші учні, але і менеджер компанії, що обслуговує їдальню. Чоловік підійшов до Боні та запитав, що було на тарілці підлітка, а вже наступного дня керівники фірми викликали Кімбел в головний офіс. Під час бесіди директор повідомив жінці, що вона звільнена.

Чому Боні позбулася роботи? За словами доброї екс-співробітниці, її вчинок вважали злочином.

Ви розумієте, що пішло не так? Вони назвали це крадіжкою.

Як би те ні було, звільнення Кімбел обурило її колег і батьків учнів. Деякі з працівників залишили фірму разом з Боні, а активні мами та тата атакували дирекцію і зажадали повернути жінці роботу.

Ці хлопці дійсно дбали про наших дітей. Вони ставлять добробут наших дітей на перше місце і приділяють школярам багато уваги. Я знаю, що Бонні робила все можливе для дітей.

Сама Кімбел не звинувачує керівництво школи у своєму звільненню, але не розділяє політику роботодавця-бізнесмена. За словами жінки, їй би хотілося повернутися на роботу, але поки що вона лише спілкується з журналістами.

Хоча і працівники, і клієнти компанії стоять за Кімбел горою, директор HR-відділу фірми Джеймі Метісон не збирається робити Боні нову пропозицію про роботу. Чоловік пояснив, що дирекція прийняла рішення відповідно до правил організації.

Ми не можемо вдаватися в деталі, тому що кадрові рішення належать до конфіденційних, але: працівники отримують і підписують документ про те, що згодні з політикою компанії. Коли вони не слідують правилам, ми вживаємо заходів аж до звільнення.

Метісон запевняє, що неприємна ситуація могла вирішитися і мирним шляхом. За словами чоловіка, якщо у школярів немає грошей на обід, працівники їдальні можуть без порушення правил запропонувати їм на вибір кілька варіантів: основне блюдо, сендвіч з гарніром (наприклад, картоплею фрі) або свіжі фрукти з молоком. Або Боні не знала про цих правилах, або Метісон щось не договорює