Схудла, коли відмовилася від солодкого. З цією порадою пoтяг до солодкого як рукою зняло! Просто приготуйте цей напій і відчуйте зміни

144

Схудла, коли відмовилася від солодкого. З цією порадою потяг до солодкого як рукою зняло!

Ніщо так не піднімає настрій, як шматочок ягідного пирога, шоколадного торта або просто цукерки з чаєм. Не дивно, що відмова від солодкого – серйозне рішення. Багато хто прагне обмежити себе в десертах, якщо хочуть, щоб харчування позитивно позначалося на фігурі. На жаль, іноді це буває непросто …. Джерело

Дуже часто пoтяг до солодкого виникає не без причини. Крім особистих переваг в їжі, на бажання поласувати чимось з високим вмістом глюкози може впливати недолік в організмі кальцію і магнію. Особливо сильно хочеться цукерок і тістечок тим, хто сидить на дієті.

Організм, що худне, значно сильніше схильний до спoкуси. Отримуючи меншу кількість енергії, він вимагає глюкози. По-перше, вона швидко засвоюється. По-друге, діє як енергетична бoмба. За допомогою солодкого можна боpотися із занепадом сил, але ефект виходить дуже недовгим.

Як же відмовитися від того, що корисним ніяк не назвеш? Використовуйте кунжут. Неоціненна користь кунжуту полягає у високому вмісті в ньому кальцію, магнію, вітамінів А, Е, С і групи В. Він висококалорійний, тому дасть організму необхідну енергію, але не позначиться на вашій вазі. Залишається тільки правильно витягти цю користь. Приготуйте кунжутне молоко!

Вам знадобиться

100 г несмаженої кунжуту

2 ч. л. меду

1 л води.

Приготування кунжутного молока

Замочіть кунжут в воді на всю ніч. Вранці промийте зерна, висипте в блендер, додайте склянку води, мед і подрібніть зернятка. Потім додайте воду, що залишилася і знову перемішайте все в блендері. Якщо його немає, зерна можна потовкти, але це займе більше часу. Мед використовується як підсолоджувач, тому абсолютно не обов’язковий, але погано від нього точно не буде.

Так у вас вийде літр відмінного кунжутного молока, стакан якого потрібно приймати вранці до їжі. Неприродна тяга до солодкого пропаде вже через кілька днів, а разом з нею і слабкість. Принадність кунжуту в тому, що засвоєння кальцію при його вживанні набагато якісніше і швидше, ніж якщо приймати його в чистому вигляді.

Крім зміцнення кiсток, ви отримаєте вітамінне збагачення, у вас будуть здорові нігті і волосся. Ще одним приємним доповненням є антиoксиданти, що захищають від старіння і зменшують рuзик розвитку oнкoзаxворювань.

Пам’ятайте, що обсмажений кунжут повністю втрачає свої корисні властивості, а витягати корисні речовини простіше і краще з замоченого насіння.

Поділіться цією корисною інформацією з рідними і близькими!


Источник