“Шкодять інтересам сина”: У РФ подружжя можуть позбавити батьківських прав через протести

8

Прокуратура Москви проводить перевірки за фактами участі осіб з малолітніми дітьми та неповнолітніх у масові протести, які відбулися 27 липня і 3 серпня. Про це повідомляє прес-служба московської прокуратури, передають Патріоти України.

«Встановлено, що подружня пара 27 липня 2019 року прийняла незаконну участь у несанкціонованому мітингу з малолітнім однорічним сином», – йдеться в повідомленні відомства. За їх даними, батько хлопчика не володіє правом голосу на виборах в Москві, які відбудуться у вересні, оскільки має лише тимчасову реєстрацію в місті.

В ході мітингу батьки нібито передали дитину третій особі, «що піддало небезпеці здоров’я і життя хлопчика». «Таким чином, подружжя, експлуатуючи дитину, зловжило своїми батьківськими правами на шкоду інтересам сина», – заявили в московській прокуратурі. У зв’язку з цим прокурор в порядку ч. 1 ст. 45 ЦПК РФ в суд заяву про позбавлення батьківських прав подружжя стосовно малолітньої дитини. Стосовно інших осіб з малолітніми дітьми також проводяться перевірки.