Щойно! Стало відомо, хто очолить Адміністрацію Зеленського: це ім’я чули всі

211

Команди Петра Порошенка і Володимира Зеленського провели зустріч в Адміністрації президента України. Про неї в своєму Telegram-каналі розповіла шеф-редактор видання «Лівий берег» Соня Кошкіна з посиланням на анонімне джерело. За її даними, зустріч пройшла в четвер, 16 травня.

На ній команди чинного і новообраного президентів обговорили деталі інавгурації і процес передачі справ новому главі держави.Джерело також розкрило ім’я нового глави Адміністрації президента. За його даними, ним стане юрист передвиборчого штабу Зеленського Андрій Богдан.

«Він вів себе дуже впевнено, роздавав доручення як господар становища, вникав у всі деталі», – розповів інсайдер.

Він також зазначив, що партнер і друг Зеленського Сергій Шефір під час зустрічі переважно мовчав.

Команда Зеленського повідомила, що в день інавгурації перед початком зйомок на так званому вертолітному майданчику Януковича пройдуть зйомки ролика.

«Володимир Олександрович оглядає Дніпровські далі, думає про долю батьківщини і потім мало не пішки йде “під купол”», – розповіла Кошкіна.

Крім того, відомо, що під час інавгурації Зеленському повинні присягнути на вірність військові. Це може статися на Софійській площі або в Маріїнському парку.

В кінці заходу пройде урочистий прийом за участю зарубіжних гостей.

Раніше ми писали про те, що спроба припинити розпуск Верховної Ради новообраним президентом Володимиром Зеленським незаконна.

Про це заявив український журналіст Олександр Дубінський. Він аргументував своє висловлювання в новому ролику на YouTube.

Блогер запевняє, що зараз в Україні не існує процедури розпуску парламенту через відсутність коаліції. Її скасували вже дуже давно:

«Коаліція, правила її створення і розпуску в регламенті Верховної Ради існували тільки до 2010 року. Там же було прописано право спікера оголосити 30 днів на створення нової коаліції. Зараз цього в регламенті з 2010 року немає … там навіть слова «коаліція» немає. Коаліція прописана тільки в Конституції, яка становить 226 депутатів у складі депутатських фракцій і груп», – пояснив Олександр Дубинський. Джерело