Плануйте поїздки і весілля заздалегідь: Сприятливі і несприятливі дні в 2019 році

6

Шанси на успіх в будь-якій справі будуть значно вище, якщо приступити до неї в сприятливий день. Астрологи розповіли, які дати в 2019 році будуть вдалими, а які не підходять для важливих починань.

В кожному місяці є дні, коли енергетика зірок і планет сприяє удачі в будь-яких починаннях. Такі дати підходять для збільшення прибутку, проведення важливих переговорів, прийняття відповідальних рішень. Однак є і несприятливі числа, коли енергетика планет здатна нашкодити. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують прислухатися до думки астрологів, щоб провести 2019 рік успішно і виключити неприємності, пов’язані з поспішними і необдуманими рішеннями.

Січень На початку 2019 року багато сприятливих днів, коли можна сміливо займатися справами, пов’язаними з фінансами, і діловими питаннями. Однак астрологи рекомендують не перевтомлюватися, так як енергетика людей поки нестабільна.

Сприятливі дні: 1, 5, 15, 17, 26. На ці дати можна планувати будь-які справи, що вимагають уваги і посидючості. Виконати все, що заплановано, можна без поспіху, якщо грамотно розподілити час для відпочинку і роботи.

Несприятливі дні: 4, 21. На ці дні краще не планувати відповідальних справ, особливо пов’язаних з фінансами. Агресивна енергетика планет здатна нашкодити планам і позбавити удачі.

Лютий

Останній місяць зими пройде на підйомі сил, і в лютому можна приступити до активної роботи.

Сприятливі дні: 5, 7, 9, 12, 16, 24, 27. Ціла серія вдалих днів у лютому не може не радувати. В цей час легко вдасться вирішити ділові питання. Можна займатися самоосвітою або відправитися на курси підвищення кваліфікації. Несприятливий день: 22. Множинні аспекти планет в цей день можуть не просто перешкодити планам, а й залучити в життя неприємності. Не варто починати важливі справи, вступати в конфлікти і витрачати гроші. Астрологи рекомендують бути гранично уважними, щоб уникнути проблем у діловій та любовній сфері.

Березень У березні не тільки природа, а й люди пробуджуються від зимової сплячки. На самому початку весни сил на грандіозні звершення може не вистачити, однак варто підготувати фундамент: вирішити організаційні питання і подбати про те, щоб ніщо не завадило досягненню поставлених на початку року цілей.

Сприятливі дні: 3, 4, 6, 23, 31. П’ять днів можна сміливо присвячувати рішенням ділових питань, налагодженню контактів. 6 числа, під час Новолуння в Рибах, можна змінити життя на краще, якщо не зациклюватися на минулому і прагнути до підкорення нових вершин.

Несприятливі дні: 5, 21. Незважаючи на те, що несприятливих днів буде всього два, в цей час потрібно проявити розсудливість і не піддаватися на провокації. Енергетика цих днів сильна, тому неприємності можуть чекати на кожному кроці.

Квітень

Другий весняний місяць принесе позитивні емоції. В цей час підйом життєвих сил дозволяє впритул займатися насущними питаннями і налагодити особисте життя.

Сприятливі дні: 4, 5, 18, 20, 24. У ці дні можна сміливо вирушати на романтичні побачення, налагоджувати відносини в родині і вирішувати побутові питання. Це спокійні дні, в які енергетика зірок і планет не завадить здійснити сміливі задуми.

Несприятливі дні: 22. В цей день відразу кілька аспектів планет впливають на енергетику людей. У зв’язку з цим на понеділок краще нічого не планувати і провести цей день максимально спокійно.

Травень Останній місяць весни буде ідеальним часом для нових починань та особистого життя. Весняне тепло пробуджує спрагу діяльності, тому в сприятливі по енергетиці дні найкраще активно займатися запланованими справами, щоб досягти успіхів в короткий термін.

Сприятливі дні: 4, 24. Всього два дні будуть позитивними, однак це не повинно стати причиною для розладу. Ці два дні можна провести з максимальною користю, якщо грамотно розподілити час і заздалегідь скласти план роботи.

Несприятливі дні: 1, 9, 18, 21, 29. П’ять днів в травні будуть невдалими для роботи, тому на ці дати не варто планувати переговори, укладання контрактів і великі фінансові витрати. Відмовитися варто і від з’ясування відносин з коханою людиною, щоб конфлікт не переріс у серйозну сварку і не привів до розставання.

Червень

Половина року позаду, а значить, настає час підведення проміжних підсумків. За досить великий проміжок часу зроблено багато, проте розслаблятися рано. У червні можна з легкістю подолати будь-які труднощі, якщо налаштуватися на позитив і вірити в свої сили.

Сприятливі дні: 5, 8, 28. Протягом трьох днів в червні будуть самими позитивними з енергетики, і на цей час можна планувати будь-які відповідальні справи. Багато зможуть зайнятися власним бізнесом і успішно оформити необхідні документи, вирішити юридичні питання, а також знайти додаткові джерела доходу.

Несприятливі дні: 9, 14, 16. Протягом трьох днів в червні будуть небезпечними, особливо для тих, хто планує великі придбання. Астрологи рекомендують відмовитися від угод в ці дні, щоб виключити обман і збитки.

Липень У липні буде багато сприятливих днів, і цей місяць може стати найактивнішим. Середина літа чудово підходить для відряджень і навчання, вирішення ділових питань і налагодження особистого життя.

Сприятливі дні: 1, 6, 13, 15, 19, 20, 26, 29. Найбільш плідні для роботи дні важливо провести продуктивно. У цей час можна з легкістю подолати будь-які перешкоди на шляху до мети, а значить, не варто відкладати справи в довгий ящик. В іншому випадку в кінці року багато хто буде картати себе за безцільно витрачений час.

Несприятливий день: 18. У четвер багато планет будуть в аспектах, що цілком може призвести до занепаду сил і неконтрольованих емоційних сплесків. У цей день краще виключити важливі справи і зайнятися відновленням внутрішньої гармонії, подбати про здоров’я.

Серпень

В останній місяць літа енергетика людей потроху йде на спад, однак теплий серпень буде прекрасним часом для здійснення мрій і досягнення поставлених цілей.

Сприятливі дні: 3, 12, 15, 22. Чотири дні в цьому місяці будуть позитивними з енергетики, і в цей час можна спокійно займатися необхідними справами, не боячись допустити помилок. Важливо лише зосередитися і не відволікатися на дрібниці.

Несприятливі дні: 14, 21. Всього два дні потрібно перечекати, поки Всесвіт посилає негативну енергетику. В цей час запорукою успіху буде обережність.

Вересень У вересні можна сміливо займатися ремонтними роботами, будівництвом, планувати переїзд.

Сприятливий день: 15. На неділю краще запланувати найвідповідальніші справи, адже цей день буде позитивним з енергетики, а значить, ніщо не завадить виконати задумане.

Несприятливі дні: 14, 29. Ці два дні будуть найневдалішими для вирішення фінансових питань. Уникнути проблем можна, якщо не шукати пригод і відмовитися від авантюр.

Жовтень

Щоб підтримати організм в тонусі і уникнути осінньої хандри, важливо провести жовтня активно. Фізичні навантаження і оздоровчі процедури допоможуть уникнути сезонних захворювань і залишатися енергійними.

Сприятливі дні: 18, 22, 24, 30. Чотири дні в цьому місяці будуть максимально позитивними, і у кожного з’явиться можливість втілити в життя свої ідеї.

Несприятливий день: 10. У четвер енергетика простору буде негативною. Планети несприятливо вплинуть на людей, тому день буде небезпечним і для здоров’я. Найкраще подбати про самопочуття, відмовитися від шкідливої ​​їжі і добре виспатися, щоб відновити сили.

Листопад У листопаді надмірна активність може загрожувати перевтомою, тому останній осінній місяць найкраще присвятити розміреного праці, не вимагає колосальних енерговитрат.

Сприятливі дні: 4, 16, 21, 23, 27. Удача буде супроводжувати тих, хто точно знає, чого хоче від життя. У цей час будь-яка робота виконується легше, тому сидіти склавши руки не слід.

Несприятливі дні: 14, 24, 28. Протягом трьох днів в цьому місяці будуть небезпечними, тому на них краще не планувати відповідальні заходи. Краще провести час у колі близьких людей, здатних підтримати і допомогти в непростих життєвих ситуаціях.

Грудень

Останній місяць року часто буває найскладнішим, адже потрібно завершити масу справ і почати підготовку до свят. Залучити в життя удачу і впоратися з усіма труднощами можна буде у найбільш цікаві дні цього місяця.

Сприятливі дні: 4, 6, 18, 28, 29. Це час прекрасно підходить для активної роботи. За п’ять днів можна встигнути багато, якщо зосередитися і не відволікатися на дрібниці.

Несприятливі дні: 3, 11. Ці два дня найкраще провести на самоті, щоб сплеск емоцій, пов’язаний з агресивною енергетикою планет, не став причиною конфліктів і помилок.