Печерське правосуддя: Накладено заборону на будівництво Музею Революції Гідності. Підходити навіть не можна

6

У Києві Печерський суд заборонив будівництво музею на алеї Героїв Небесної сотні. Рішенням суду від 6 листопада 2018 року також ще заарештовано відповідну земельну ділянку. Все це буде тривати до завершення слідчого експерименту, передають Патріоти України.До того ж, представникам музею або іншим особам тепер заборонено користуватися цими територіями. Це має на увазі заборону на вчинення будь-яких дій, спрямованих на пошкодження, псування, знищення або перетворення рельєфу місцевості, об’єктів (споруд, стовпів, рекламних конструкцій), зелених насаджень. Забороняється також вчинення інших дій, які можу привести до знищення доказів розстрілу мітингувальників 18-20 лютого 2014 року або до зміни обстановки на цій ділянці до завершення слідчих дій.

У клопотанні Генпрокуратура вказала, що на цій ділянці 20 лютого 2014 року бійці спецроти «Беркута» розстріляли 49 і поранили 80 активістів євро майдану

Варто відзначити, що на вул. Інститутській тимчасово демонтували пам’ятник Небесної сотні, щоб там також могли провести слідчий експеримент.Раніше Генеральна прокуратура заборонила будівництво Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні і музею Революції гідності на вул. Інститутській в Києві. Причиною заборони назвали проведення слідчих експериментів і необхідність збереження рельєфу місцевості.

Нагадаємо, що 4 роки тому, 18-20 лютого 2014 року, на Майдані Незалежності відбулася одна з найтрагічніших подій в історії незалежності України – жорстокий розстріл учасників Революції гідності.