Новий безвіз для України: готуйте плавки і валізи, нас чекає жарка зима

15

Україна продовжує домовлятися про спрощення візового режиму з черговою державою.

Як повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ, діалог був проведений в рамках сесії Генеральної асамблеї ООН.

У відомстві заявили, що Україна домовилася з Республікою Маршаллові Острови щодо роботи над спрощенням режиму поїздок громадян.

“Обидві сторони обговорили шляхи активізації двостороннього політичного діалогу та контактів між громадянами двох держав”, – йдеться в повідомленні.

У МЗС також зазначили, що діалог між Павлом Клімкіним і його колегою Джоном Силком відбулася вчора, 25 вересня, на полях ГА ООН, яка зараз проходить в Нью-Йорку.

Україна також подякувала острівну держава за підтримку українських ініціатив ООН, зокрема, які спрямовані на протидію агресії з боку Росії. Крім цього, Маршаллові острови раніше підтримали резолюцію ГА ООН про дотримання прав людини в окупованому Росією Криму.

Варто також відзначити, що Маршаллові Острови з 1986 року перебувають у вільній асоціації зі Сполученими Штатами. Республіка представляє з себе мініатюрну держава, яка знаходиться в Тихому океані.

Країна розташована на 29 атолах і п’яти островах. Площа суші не перевищує 181 квадратний кілометр, а загальне населення держави складає 53 тисячі чоловік.

Джерело