Нoвuй зaкoн Зеленського змiнuть все, вaжкuй yдaр по депутатах: “Знiмaютьcя з вuбoрiв, якщо …”

11

Новий закон від команди президента Володимира Зеленського може раз і назавжди покласти край депутатському свавіллю у Верховній Раді

Ініціативу запропонувала блогер Єлизавета Богуцька. На своїй сторінці вFacebook вона прокоментувала низьку явку парламентаріїв на засідання.

Вона пише, що помітила в стрічці новин публікацію народного депутата Володимира Парасюка, який показав своїх колег в сесійній залі Верховної Ради. Як зауважив політик, на табло вказано 350 осіб, але в дійсності на своїх місцях сидить близько 30 парламентаріїв. Тим часом, вони регулярно провалюють голосування за важливі законопроекти, посилаючись на брак голосів:

“Чесно кажучи, я нарахувала максимум 10. Рада” працює “. Працює! Приймає закони. Вірніше, не приймає. Каже, що не вистачає голосів. Невже?”, – обурилася Єлизавета Богуцька. Він нагадала, що партія Володимира Зеленського “Слуга народу” закликала українців пропонувати законопроекти. Користуючись нагодою, блогер вирішила запропонувати свою реформу законодавчої влади:

“Ось мій: В виборний період, не залежно від того, термінові вибори, або” до- “, Верховна Рада зобов’язана працювати в звичайному робочому режимі. Депутати, які за рахунок робочого часу займаються своїми передвиборними кампаніями, знімаються з виборів з забороною обиратися в протягом 10 років. Якщо вони обираються за партійними списками – знімається з виборів партія. Крім того, в касу ВР повинна бути повернута вся зарплата, включаючи додаткові виплати разом з компенсацією проїздів і житла, за весь період відсутності на робочому місці без поважних причин . Вибори поважною причиною не є “, – підкреслила вона наостанок.

Потім Єлизавета Богуцька звернула увагу, що поки народні депутати системно прогулюють роботу і вважають це нормою. Особливо, під кінець робочого тижня. На її думку, обранці надходять лицемірно і підводять свій народ. А тому потрібно вигнати їх з насиджених місць:

“Написала про “звичайний робочий режим” і подумала: так у них такий – і є звичайний. У п’ятницю вони влаштовують собі додатковий вихідний. Завжди. Моральних принципів перед народом, з якого вони вимагають дотримання робочого графіка, – не існує. І скажіть: що ця Рада може прийняти? Навіщо вона потрібна? Ті, хто в цій Раді (8 скликання), ні за що не повинні бути обраними до 9-ї. Ні-За-Що !!! “.

Джерело