Намагається позбутись статусу вигнанця: Пореченков несподівано “став на захист” бунтаря Єфремова

10

Михайла Пореченкова, мабуть, відпустила “любов до Новоросії”, і він висловився на підтримку свого тезки і колеги-артиста Михайла Єфремова, якого хочуть позбавити звання Заслуженого артиста Росії, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Бунтар Єфремов регулярно піддає жорсткій критиці правлячу верхівку РФ, часто їздить на гастролі в Україну, а в інтерв’ю журналістам відверто висловлюється з приводу всього того, що його не влаштовує в зовнішній і внутрішньої політиці рідної країни. З цієї причини в Держдумі зародилася ідея позбавити всенародно улюбленого актора звання.Але за Єфремова несподівано заступився Пореченков. “Я думаю, что звание ему не за высказывания давали, а за его работу, за какие-то творческие вещи. Мне кажется, что это неправильно, Мишу я знаю давно с хорошей стороны… К сожалению, я не слышал, что он говорил, и мне кажется, что в творчестве он достиг больших высот, и мы знаем его как прекрасного артиста, поэтому как-то одно с другим не вяжется”, – додав Пореченков.

Що стосується самого “винуватця” конфлікту, то він із ситуації проблеми не робить. Коментуючи перспективу “позбавлення звання”, Михайло Єфремов з посмішкою заявив журналістам, що ситуація йому “по барабану”.