“Любил бы – уже убил бы себя”: У справі спаленої в Запоріжжі дівчини з’явилися нові подробиці

41

У Запоріжжі адвокати заарештованого Віталія Чайковського, який облив бензином і підпалив свою кохану, 22-річну Анастасію Ковальову, намагаються перекваліфікувати обвинувачення. На сторінці “Це Запоріжжя” в Instagram закликали відгукнутися будь-яких свідків інциденту, передають Патріоти України.

“Важливий пост! Поліція розшукує будь-яких свідків трагедії, яка трапилася з Настею Ковальовою. Зараз адвокати підозрюваного хочуть спробувати перекваліфікувати статтю, і це може допомогти піти йому від відповідальності. Для того, щоб покидьок поніс покарання, потрібно зібрати всю інформацію. Якщо ви в день трагедії 2 липня щось бачили або чули, прохання повідомити в Хортицьке відділення поліції”, – йдеться в повідомленні.

Інтернет-користувачі обговорюють новій поворот у справі:

“Він не хотів підпалювати! Облив – так! Налякав – так! Але сам підпал стався випадково!!! І це сумно для всіх”.

“Цікаво, як адвокат аргументує. Проходив повз, випадково хлюпнув бензину, а вона себе підпалила??? Тут ніщо не може виправдати цього дебіла. То не може бути”.

“Урод цей Віталій (здається так звуть), позбавив дівчину життя – будь добрий, відповідай за це! Сподіваюся, що понесе покарання в повній мірі”.

“Якби він так сильно любив її, як він це говорить, то вже сам би вбив себе. Не зміг витримати, значить така любов була”.