Катеринчук розповів, коли останній день Ради! «Кому не подобається – йдіть до…»

28

Володимир Зеленський повинен розпустити Раду в день інавгурації

Про це в відео-інтерв’ю Politeka нагадав голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

За його словами, 20-го числа одразу після урочистостей Зеленський має видати указ про розпуск парламенту. Принаймі, так зробив би сам Катеринчук, будучи на місці новообраного президента.

«Кому не подобається – ідіть в суди, оскаржуйте. З чіткою аргементацією це буде правильно, це буде справедливо, це буде легітимно і це буде легально. Ось це Зеленський має зробити 20-го числа, якщо він цього не зробить – кінець. Для нього це буде початком кінця», – говорить Катеринчук.

Окрім цього, політик вважає, що Зеленський не просто повинен розпустити Верховну Раду, він може це робити навіть не одноразово. У випадку, якщо у новий парламент пройдуть старі політики, які очевидно не влаштовують народ України.

«Президенту потім нічого не заважатиме ще раз розпустити парламент, до того моменту, поки не буде створено справжній представницький орган народу України, а не шести олігархів, які назбирали собі мажоритарників і поставили їх у парламент», – стверджує Катеринчук.

Нагадаємо, нещодавно також Микола Катеринчук розповів, що Петро Порошенко повинен думати про те, як повернути Україні вкрадені ним гроші. За його словами, міссія Воломира Зеленського після його вступу на посаду президента полягає у тому, як відправити за грати корупціонерів з минулої влади. Також Зеленський повинен відновити мир та справедливість і провести люстрацію.

«Я б хотів почути від Порошенка «на допит, так на допит», або «у тюрьму, так у тюрьму». Бо не про парламент і не про політичну перспективу йому треба думати, а думати, як йому гроші повернути, які він вкрав в народу Україниі української армії. І це не можна пробачити, мародерство не пробачається», – говорить Катеринчук.

Також політик зауважує, що протягом останніх п’яти років Верховна Рада була задавлена адміністрацією президент та самим Порошенком. Не було в парламенті стійкої більшості і яскравої опозиції.

Джерело