Карантин кажете!? – На Прикарпатті люди досі думають, що коронавірус – це жарт (відео)

160

Листоноші на Прикарпатті виявилися не забезпеченими засобами індивідуального захисту на час епідемії коронавірусу, а місцеві мешканці вважають COVID-19 жартом. Про це йдеться у сюжеті “Вікна Новини”, передають Патріоти України.

Зазначається, що на одне відділення “Укрпошти” листоноші мають по одній марлевій масці на працівника, одні гумові рукавички та один антисептик.

Натомість їх озброїли інформаційними листками про те, як убезпечитися від коронавірусу, які вони разом із пенсіями розвозять літнім людям.

“Працюємо у повному режимі – розносимо посилки, листи, пенсії, листівки. Масок та рукавичок не вистачає – видали по одній парі. Намагаємося забезпечувати себе самі”, – розповіла працівниця відділення “Укрпошти”.

Зазначається, що крім однієї маски та рукавичок на працівника установа забезпечила відділення ще кількома спеціальними таблетками для миття підлоги та одним антисептиком.

Листоноші жаліються, що марлеві пов’язки доводиться прати та прасувати через їхню нестачу.

Крім того, вони розповідають, що зазвичай люди заходять до відділення пошти також незахищеними. Загалом, у місті не дотримуються індивідуального захисту, а багато мешканців просто не вірять у пандемію коронавірусу.