Хіти тижня. Скандал з “За ЖОП”: Партія Медведчука-Бойка-Рабиновича брудно використала Тіну Кароль у своїй передвиборчій агітації

13

У прифронтовому Бахмуті 14 липня має пройти концерт зірок української естради, який організовує один з кандидатів проросійської “Опозиційна платформа — За життя”. У концерті заявлена в тому числі і Тіна Кароль. Вона, як виявилося, не давала згоди на використання свого імені, зазначають Патріоти України.

У місті роздають листівки із запрошенням на концерт, який відбудеться за підтримки кандидата Федіра Христенка з «Опозиційної платформи».

Крім Кароль, в концерті заявлені Наталя Могилевська та Дядя Жора. Але сьогодні з’явилася тільки реакція представників Кароль.

В цьому ж окрузі, де повинен пройти концерт, від “За життя”, балотується і екс-регіонал Дмитро Рева, син мера Бахмута Олексія Реви. Як підкреслив PR-менеджер співачки Павло Орлов, Тіна Кароль в концерті участі не братиме.У прес-службі спростували інформацію про те, що зірка візьме участь в агітаційному концерті. Ім’я Кароль на листівках політсили з’явилося без згоди співачки. “Виступ Тіни Кароль в Бахмуті не відбудуться”, – резюмував Орлов.