Хіти тижня. “На одного політв’язня могло стати більше”: Український офіцер із дівчиною їздив на відпочинок у окупований Крим (фото)

12

В Україні розгорається скандал через поїздку українського військовослужбовця в окупований Крим. До військового виникли питання: невже він сам не розуміє, чим ризикує, вирушаючи відпочивати на окуповані території. У центрі скандалу опинився лейтентант десантно-штурмових військ ЗСУ, що поїхав відзначати присвоєння офіцерського звання на мис Тарханкут. Фотографії опублікував в Facebook одеський активіст Сергій Стерненко, передають Патріоти України.

«Вони … пред’являли документи окупаційним військам РФ. Може ще показували, що мають при собі і які є фото в телефонах», – звертає увагу активіст.

Стерненко уточнив, що притримав публікацію до тих пір, поки офіцер ЗСУ і його дівчина Анастасія не покинуть Крим. «Загроза полону минула. Але його там спокійно могли б заарештувати. Запроторити за ґрати. Замучити. Вбити. За те, що громадянин України, та ще й військовий. Добре, що обійшлося. Але у нас могло стати на одного політв’язня більше», – додав Стерненко.