»Грабіж» lifecell: скандал навколо оператора отримав продовження

67

Мобільний оператор lifecell не має прямого відношення до надання послуг контент-провайдерів, через які розгорівся скандал навколо підписки на платну послугу без відома абонента.

На запит OBOZREVATEL прес-служба компанії повідомила, що оператор виконує роль інструменту, «шлюзу», через який працює контент-провайдер. Однак, згідно з чинним законодавством, постачальник послуги повинен вказувати вичерпну інформацію про її вартість в усіх рекламних матеріалах за цією послугою.

У прес-службі підкреслили: угода з контент-провайдером передбачає, що абонент може підписатися на ту чи іншу послугу тільки якщо сам забажає. Якщо ж виявиться, що користувач не замовляв платну послугу, компанія розглядає можливість повернення грошей.

«Компанія lifecell сумлінно розглядає всі скарги абонентів щодо передплати на послуги контент-провайдерів, намагаючись розібратися у кожній конкретній ситуації. Якщо буде з’ясовано що абонент не здійснював замовлення самостійно — компанія готова розглядати можливість повернення коштів. У разі якщо виявлені технічні помилки, порушення або зловживання третіх осіб при здійсненні передплати на послугу — абонент отримає повернення коштів», — написали в прес-службі.

У разі виникнення таких ситуацій абонент може звернутися у lifecell або до контент-провайдера по телефону техпідтримки, який вказаний у повідомленні про підписку з обґрунтуванням.

«У разі порушень контент-провайдером договору ТОВ «Лайфселл», компанія застосовує санкції передбачені договором», — повідомили в прес-службі.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, АМКУ почав розслідування факту зміни трьома найбільшими мобільними операторами країни — Київстар, Vodafone Україна і lifecell розрахункового періоду в тарифних планах.

Джерело