Чому не щастить у коханні з чоловіками

95

На який форум не зайди — всюди стоїть жіночий плач на тему розбитого серця. Одна зробила успішну кар’єру, зате чоловіка побудувати не змогла. Іншу життя нагородило приголомшливою зовнішністю, обділивши любов’ю. Третя подарувала себе алкоголіку, натомість отримавши депресію і кредити. «Що з ними всіма не так? — запитає небайдужий читач. — Чому така несправедливість?»

Зрозумійте правильно, коли красуня з Гарвардським дипломом проводить роки в самоті, а якась Дунька з п’ятого під’їзду з ходу зустрічає завидного нареченого — в цьому є резон. Найчастіше правда ховається в очікуваннях цих жінок, загалом настрій на життя і ставлення до світу. Перша бризкає претензіями, висуває умови, в кожному диво вишукує підступ — ось і отримує те, що замовляла. Друга просто любить, приймає подарунки, довірливо стрибає на руки — і життя відображає її позитивний настрій. Що просили, під тим і підпишіться, а чого ви хотіли?

Які уявлення про чоловіків, така й любов

Природно, багато жінок не спеціально виховували в собі параною щодо чоловіків, такими їх зробили батьки. Хтось зростав з деспотичним батьком, який ображав матір, завдаючи їй фізичні страждання, обмежуючи свободу. Дівчинка в цій атмосфері виробила стоїчну відразу до всього чоловічого, вирішила захищати себе будь-яким способом, підсвідомо припиняючи контакти з «небезпечними елементами», інформує Ukr.Media.

Інші росли з батьками-споживачами, зрадниками, невдахами, що звично виміщали на сім’ї свої комплекси та нереалізованість. Такі відносини вселили в душу дівчаток підсвідомий страх встряти в таке ж болото.

Треті взагалі росли без батьків, з мамами-одиначками, які втовкмачували в голову їм, які погані чоловіки, як небезпечно на них покладатися. І вони перейняли цю модель — працювати за сімох, ростити дітей поодинці, зневажати «недомужчин», а ночами ридати в подушку від туги. Немає в світі гідних її високості! Всі навколо альфонси, стурбовані або олігофрени. А якщо попався «самородок» — тут явно якийсь підступ, потрібно терміново влаштовувати випробовування, перевіряти його силу на міцність, брати на слабо. Як ніби він іграшка або якась помилка природи, а не людина зі своїми почуттями, бажаннями та мріями.

Доросла жінка сама оголошує чоловікам війну

Вона підсвідомо чекає не взаємну любов, а випробовування на вірність. Але, як відомо, чого чекаєш, те й отримуєш. Не вірите в щиру любов? Тримайте чоловіка, який вас використовує за призначенням і викине. Сповнені внутрішніх страхів і сумнівів? Ось вам супутник, який реалізує ваші тривоги, змусивши конкретно понервувати. Вважаєте, що навколо одні зрадники? Отримайте зрадника і бабія.

Сценаріїв тисячі, незмінно одне: жертва завжди притягує свого тирана, схиблена на правді закохується в брехуна, відмінниця вибирає повного невдаху. Світ не знущається, просто відображає наші очікування. Саме тому позаземна краса, пишне багатство або високий рівень інтелекту не впливають на щастя в особистому житті. Потрібна здорова самооцінка, гармонія в душі, повага до чоловіка, довіра і любов до світу.