Чого не варто робити, щоб не сполохати удачу

5

Встаньте вранці з “правильної” ноги. Не посміхайтеся, це правило дійсно працює і не тільки перед якоюсь вкрай відповідальною справою, а кожен день. Виробіть звичку, прокинувшись, вставати з правої ноги, щоб удача супроводжувала вас весь день. Якщо ви з самого ранку погано розумієте де права, а де ліва, то щоб напевно, вставайте відразу на дві ноги, це також означатиме, що день пройде добре.

Не стрижіться. Напередодні важливої ​​події або ділових переговорів не варто остригати своє волосся, так як це може не кращим чином позначитися на вашому везінні. У народі вважають, що на волоссі знаходяться знання та вміння людини і обстригаючи їх, людина сама себе позбавляє їх. У сучасному світі така прикмета виглядає трохи дивно, але прислухатися все ж варто, до того ж, вам нічого не варто відвідати перукарню тижнем раніше, а не напередодні важливої ​​події.

Тримайте язика за зубами. Якщо вам належить зробити якусь важливу справу або відправитися в далеку подорож, не розповідайте про це заздалегідь, навіть якщо вас просто розпирає від бажання похвалитися. Є різні люди, хтось порадіє, а хтось позаздрить і удача від вас відвернеться, плани несподівано зваляться і настрій буде зіпсовано. Так само як і на питання “А ви куди?” намагайтеся відповідати неоднозначно або переводьте розмову на іншу тему. “Щастя любить тишу”, тому про важливі моменти в житті теж краще вже розповісти за фактом, а не заздалегідь.

Читайте знаки. Вирушаючи на важливу справу, звертайте увагу на дрібниці і деталі, які вас оточують. Наприклад, вперше, вам вдалося проїхати довге шосе на зелені світлофори або не потрапити в пробку в годину пік. Такі натяки даються не випадково і допомагають нам повірити в те, що все буде добре і ви з легкістю впораєтеся з поставленим завданням, головне, не ігнорувати такі знаки Всесвіту.

Спеціальні жести. Вирушаючи на важливу нараду, співбесіду чи переговори, використовуйте жести, які приносять удачу. Так, наприклад, можна в кишені скрутити дулю або схрестити пальці, сконцентрувавшись на вдале завершення задуманого. Ці нехитрі жести відженуть від вас погану енергію і залучать Фортуну.