Бачите як заметушився? Народ такого не пробачає! Адвокати Луценка готують позов проти видань, які написали про покупку генпрокурором вілли на Сейшелах

7

Адвокати генерального прокурора Юрія Луценка готують позов проти кількох видань, які опублікували інформацію про покупку Луценком вілли на Сейшелах за 5 мільйонів доларів.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

Йдеться про видання НВ, «Газета.УА», «Контракти», «Коментарі» та РБК-Styler.

За словами Сарган, ці видання передрукували «відверто замовну статтю з підозрілого сінгапурського сайту», у якій стверджувалося, що Луценко придбав віллу на Сейшелах за 5 мільйонів доларів.

Інформацію щодо покупки вілли прес-секретарка генпрокурора назвала «відвертою брехнею».

«Адвокати Юрія Луценка готують позови до суду за поширення брехливої інформації. І обов’язково буде вимагання компенсації за моральну шкоду. І кожна копійка буде перерахована на військові госпіталі», — вказала Сарган.

У січні журналісти програми «Схеми» повідомили, що відпочинок родини генерального прокурора України Юрія Луценка на Сейшельських островах коштував орієнтовно €52 тисячі.

У червні державний концерн Укроборонпром подав позов до суду проти видання «Новое время» за публікацію розслідування про незаконну схему закупівлі продукції. Концерн позивається про захист честі, гідності та ділової репутації.

Джерело