Бачите як заметушився? Народ такого не пробачає! Адвокати Луценка готують позов проти видань, які написали про покупку генпрокурором вілли на Сейшелах

16

Адвокати генерального прокурора Юрія Луценка готують позов проти кількох видань, які опублікували інформацію про покупку Луценком вілли на Сейшелах за 5 мільйонів доларів.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

Йдеться про видання НВ, «Газета.УА», «Контракти», «Коментарі» та РБК-Styler.

За словами Сарган, ці видання передрукували «відверто замовну статтю з підозрілого сінгапурського сайту», у якій стверджувалося, що Луценко придбав віллу на Сейшелах за 5 мільйонів доларів.

Інформацію щодо покупки вілли прес-секретарка генпрокурора назвала «відвертою брехнею».

«Адвокати Юрія Луценка готують позови до суду за поширення брехливої інформації. І обов’язково буде вимагання компенсації за моральну шкоду. І кожна копійка буде перерахована на військові госпіталі», — вказала Сарган.

У січні журналісти програми «Схеми» повідомили, що відпочинок родини генерального прокурора України Юрія Луценка на Сейшельських островах коштував орієнтовно €52 тисячі.

У червні державний концерн Укроборонпром подав позов до суду проти видання «Новое время» за публікацію розслідування про незаконну схему закупівлі продукції. Концерн позивається про захист честі, гідності та ділової репутації.

Джерело