0фiцiйнo! Пoрoшeнкa знімають з виборів, нiзaщo не пoвiрuтe за що…

12

Стверджують, що екс-президент порушив передвиборчу агітацію.

Колишнього президента України Петра Порошенка за два дні до голосування намагаються зняти з виборів. Позов з такою вимогою розглянув Шостий Апеляційний адміністративний суд Києва. Про це пише видання Хайзер.  Повідомляє bn24.biz.ua

Порошенко звинувачують нібито в порушення ведення передвиборчої агітації. У паартіі «Європейська Солідарність» стверджують, що позов шитий білими нитками і нібито не має ніяких юридичних перспектив.

Подачу позову про зняття Порошенко в партії пов’язують з підступами «агентів Кремля», які всю виборчу кампанію пред’являли екс-президенту необгрунтовані претензії.

«Але в той же час ми дуже добре знаємо про скандальну репутацію Окружного адміністративного суду міста Києва і його голови – Павла Вовка. Уникнувши незаконним способом оцінки і атестації, цей орган перетворився на конвеєр, який штампує одне одіозне рішення за іншим », – наголошується на сайті партії ЄС.

На думку однопартійців Порошенко, нова влада замість того щоб завершити реформування, вирішила законсервувати цей суд і поставити його собі на службу.

Саме цей судовий орган приймав скандальні рішення, що викликали резонанс в суспільстві.

Так цей суд визнав незаконною націоналізацію «Приватбанку», призупинив процес перейменування УПЦ Московського патріархату і поновив на посадах беркутівців, які розганяли активістів євромайдан.

Партія «Європейська Солідарність» розцінює намір зняти з виборів свого лідера як елемент тиску на політичну силу. На думку партійців, тільки ЄС веде активну кампанію і послідовно протистоїть російському реваншу.

Рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Києва політсила обов’язково оскаржить у Верховному Суді.